POL_BIP_icon.svg-1

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Gminy Miłosław

Strona główna > Tablica ogłoszeń > Ogłoszenia / Informacje > Zaproszenie na 2 spotkanie konsultacyjne w sprawie opracownia „Strategii Rozwoju Gminy Miłosław”

Zaproszenie na 2 spotkanie konsultacyjne w sprawie opracownia „Strategii Rozwoju Gminy Miłosław”

Miłosław, 8 lutego 2016 r.
Gmina Miłosław
ul. Wrzesińska 19
62-320 Miłosław                            Mieszkańcy Gminy MiłosławZAPROSZENIE
W związku z trwającymi pracami nad opracowaniem „Strategii Rozwoju Gminy Miłosław” Burmistrz Gminy Miłosław zaprasza na 2-gie spotkanie konsultacyjne, które odbędzie się:


18 lutego 2016 r. o godzinie 16.00
w
Urzędzie Gminy Miłosław – sala sesyjna


Podczas konsultacji przedstawione zostaną m.in. wyniki prac pierwszego spotkania jak również omówione kierunki dalszych działań i celów. Strategia Rozwoju Gminy jest podstawowym dokumentem, dzięki któremu gmina jest w stanie zaplanować długofalowe działania i jednocześnie zhierarchizować potrzeby. Dokument ten określa priorytety, cele i kierunki rozwoju społeczno-gospodarczego gminy.
Mając na względzie powyższe ważne jest, aby w konsultacjach uczestniczyli mieszkańcy gminy, których sugestie będą cenną wskazówką do stworzenia dokumentu odpowiadającego na potrzeby naszej lokalnej społeczności.                                                                               Burmistrz Gminy Miłosław
                                                                                    Zbigniew Skikiewicz