POL_BIP_icon.svg-1

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Gminy Miłosław

Strona główna > Tablica ogłoszeń > Ogłoszenia / Informacje > Zapraszamy na seminarium „Elastyczne formy zatrudnienia – korzyści dla pracodawców i pracowników” w Gnieźnie

Zapraszamy na seminarium „Elastyczne formy zatrudnienia – korzyści dla pracodawców i pracowników” w Gnieźnie

Zapraszamy na seminarium „Elastyczne formy zatrudnienia – korzyści


dla pracodawców i pracowników” w Gnieźnie


 


Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców powiatu gnieźnieńskiego i wrzesińskiego na seminarium „Elastyczne formy zatrudnienia – korzyści dla pracodawców i pracowników” które odbędzie się 24 listopada 2011 (czwartek) w godz. 10.00- 14.00 w Domu Rzemiosła (sala konferencyjna) w Gnieźnie  ul. Tumska 15.


 


Celem seminarium  jest praktyczne wskazanie pracodawcom nietypowych rozwiązań dotyczących zatrudniania pracowników oraz zachęcenie do wdrożenia ich w życie w oparciu o polskie regulacje prawne. Przedstawienie  korzyści wynikających z elastycznych form pracy zarówno dla pracodawców, jak i  samych pracowników. Pokazanie, jak z jednej strony zmniejszać koszty prowadzenia działalności gospodarczej, a z drugiej zwiększać satysfakcję pracowników.


 


Udział w konferencji jest BEZPŁATNY.Seminarium jest realizowane w ramach projektu „Flexicurity – szansą na zrównoważony rozwój rynku pracy“ w ramach poddziałania 8.1.3 POKL przez Wielkopolską Izbę Rzemieślniczą w Poznaniu w partnerstwie z firmą Doradztwo  Społeczne i Gospodarcze z Poznania.


Formularz zgłoszeniowy oraz program seminarium jest dostępny na stronie www.flexicurityirpoznan.pl


 


Więcej informacji na temat projektu udziela Monika Nowicka tel.61 859 35 80, mail: monika.nowicka@irpoznan.com.pl


 


Serdecznie zapraszamy


Kierownik Projektu
Bogumiła Frąckowiak